TKN Wagabunda, Autostopem do Afryki

Spotkania i slajdowiska

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • wtorek, 19 lutego 2019, 19:00

Ludwik Papaj wraz z kompanem pojechał autostopem z Krakowa do Afryki. Zostawił za sobą francuskie winnice, rozmowy z caminantes i przeprawił się z hiszpańskiego wybrzeża do Maroko. Ludwik opowie nam o podróżowaniu „na kciuka” przez Afrykę. Jakie jest najbezpieczniejsze miejsce do rozbicia namiotu w Mauretanii? Jak pokonać granicę z Senegalem? Czy na pustyni jest mgła? Czy można jeść kaktusy? Jak wygląda Misja Katolicka na czarnym lądzie? Zapraszamy na opowieść o tułaczce do zapomnianego krańca świata.

Ludwik Papaj to autostopowy ortodoks. Jeździ stopem nawet zimą. Podwoził go już pilot F16, egzorcysta, zawodowy pokerzysta, detektywi, a nawet wyznawcy „Kościoła Mocy”. Złapał też na stopa pociąg. Na autostopowym liczniku ma 120 tys. km po 3 kontynentach i jest autorem książki "Kierunek Kitaj, czyli autostopem do Chin i dalej".
Ludwik on Tour

Slajdowisko odbędzie się w sali nr 9 Pawilonu Sportowo-Dydaktycznego na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.