Chochla Literacka – Złote Literatki 2019

Inne wydarzenia literackie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 22 lutego 2019, 22:00

Chochla Literacka została stworzona przez trójkę chłopaków, których w grupę literacką połączyła praca nad projektem Teatru Barakah – Noce Waniliowych Myszy. Chochla Literacka to nie tylko spotkanie z literaturą, również bratanie się z muzyką a każda z imprez kończy się widowiskowym jam session.

Czym są Złote Literatki? Oddajmy głos twórcom:

„Szanowni Państwo!
Nadchodzi czas na tegoroczne rozdanie prestiżowych nagród Chochli Literackiej - Czas na Złote Literatki 2019!
Złote Literatki to nagrody przyznawane przez Teatr Barakah oraz organizatorów Chochli Literackiej. Jedynej takiej imprezy-kabaretu literackiego w Krakowie. Otrzymują ją ci, którzy w specjalny sposób pomogli swoją obecnością uszlachetnić programy imprez poprzedniego sezonu. Ale proza stałymi i sprawdzonymi pozycjami w naszym repertuarze znajdziecie państwo również specjalne dziwy i zjawiska przygotowane właśnie na celebrację rozdania Złotych Literatek 2019! Przygotowaliśmy dla Was wiele wspaniałych atrakcji! Zaprosiliśmy wyjątkowych gości i dołożyliśmy najwyższych starań byście tę noc zapamiętali na lata. To będą obchody, które odbiją się głośnym echem!”

udostępnij

więcej

  • Wstęp wolny
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.