Bass Astral x Igo w Studio

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 25 kwietnia 2019, 19:00

Elektroniczny duet z Krakowa tworzą producent Kuba Tracz i wokalista Igor Walaszek. Zeszły rok zespół zakończył serią bardzo udanych koncertów oraz dużą ilością festiwali, gromadząc rzeszę nowych fanów. Teraz po siedmiomiesięcznej przerwie duet wraca z czterema koncertami, które zapowiadają ich powrót na dobre.

Zespół Bass Astral x Igo powstał w 2016 roku. To, co ich wyróżnia, to łamanie konwenansów w muzyce elektronicznej oraz niesamowite live acty. Po roku grania koncertów duet wydał debiutancką płytę Discobolus, zdobywając coraz większą popularność. Rozpoznawalność zespołu zwiększyła się także dzięki wideo z koncertu w Gliwickiej Spirali, które ma obecnie ponad półtora miliona wyświetleń w serwisie YouTube. W kolejnych miesiącach zespół dużo koncertował, stając się rozpoznawalnym i pod koniec 2017 roku wydaje drugi album Orell. W marcu 2018 roku zespół wyprzedał całą wiosenną trasę – 16 koncertów w największych polskich miastach. Zagrał również minitrasę z projektem Bass Astral x Igo Orchestra, w którym duetowi na scenie towarzyszył kwartet smyczkowy, sekcja rytmiczna oraz sekcja dęta. Po sukcesie wiosennych koncertów duet został zaproszony do zagrania na największych festiwalach w Polsce (Audioriver, Open'er, Kraków Live Festival, OFF Festival, Męskie Granie). W czerwcu 2018 roku Kuba i Igor podjęli decyzję o kilkumiesięcznej przerwie. Teraz powracają!

udostępnij

więcej

Miejsce wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.