Dub Temple #115: Tiburk

Muzyka klubowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 16 marca 2019, 21:30

Bardzo się cieszymy, że wreszcie udało nam się zaprosić do naszego kraju niezwykle utalentowanego francuskiego producenta tworzącego i występującego jako Tiburk. Ten dobrze rozpoznawalny w naszym kraju artysta ma na swoim koncie aż pięć świetnych autorskich albumów oraz pojawia się gościnnie na kilku innych jako twórca remiksów. Zagra on dla nas dubowy live act w stylu, w jakim tworzy, a jego występ będzie pierwszym jak dotąd w Polsce! Całość oczywiście okraszona solidnym lokalnym wsparciem i nagłośniona przez kompletny zestaw Dubseed Sound System.

Warm Up & support:
– PERFECT DRUG ft. MISTA B / Paproota netlabel
– JAH BASS
– DUBSEED SOUND SYSTEM

Perfect Drug – DJ, selektor i promotor reprezentujący PAPROOTA.ORG DUB NETLABEL i Dolnośląską Szkołę Dubu. Od ponad 10 lat aktywnie działa na scenie alternatywnej muzyki basowej. Zaczynał jako rezydent w oławskiej klubokawiarni Tinta Dubby Restaurante, gdzie po zapoznaniu się z czołowymi polskimi dub-producentami (Zebra Dub, Jabbadub) postanowił poświęcić się tej muzyce i niezmiennie kroczy ścieżką dubowej propagandy aż do dziś. Na swoim koncie ma współorganizowanie wielu eventów mających na celu promowanie kultury sound systemowej (m.in. Dubival, Dubowa Odra, Dub Planet, Lion Session, Śląska Szkoła Dubu, Marée BASS Night, Golden Vision Festival, GoodBass i inne) oraz dziesiątki zagranych setów i supportów na różnorakich imprezach i festiwalach. Obecnie rezyduje we Wrocławiu, a każdą wolną chwilę poświęca na kolekcjonowaniu i selekcjonowaniu najognistszych perełek z cyfrowego świata szeroko pojętej muzyki dub, jungle, drum & bass.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.