„Córka Trenera” – premiera z udziałem twórców w Kinie Pod Baranami

Pokazy filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • wtorek, 19 lutego 2019, 20:00

Przedpremierowy pokaz filmu Córka Trenera w reżyserii Łukasza Grzegorzka - znakomitego kina drogi z Jackiem Braciakiem i Karoliną Bruchnicką w rolach głównych. Projekcji towarzyszyć będzie spotkanie z twórcami filmu.

Łukasz Grzegorzek, twórca filmu „Kamper”, powraca z pełną subtelnego humoru, intymną opowieścią o poszukiwaniu własnej drogi. To historia trenera tenisa ziemnego, który zrobiłby wszystko dla swojej utalentowanej, nastoletniej córki. Ich silna, oparta na zaufaniu więź zostaje zachwiana, kiedy mężczyzna przyjmuje pod swoje skrzydła nowego zawodnika. W głównych bohaterów wcielili się Jacek Braciak (Kler) oraz Karolina Bruchnicka (Monument). Obok odtwórców głównych ról widzowie zobaczą debiutującego na ekranie Bartłomieja Kowalskiego, a także Piotra Żurawskiego (Kamper) i Agatę Buzek (Rewers). Podczas ubiegłorocznego Forum Kina Europejskiego Cinergia, „Córce trenera” przyznano Nagrodę Publiczności.

Polska premiera filmu: 1 marca 2019 roku.
Film wyświetlony zostanie w wersji oryginalnej z angielskimi napisami.

REŻYSER O FILMIE:
Grałem w tenisa, więc punkt wyjścia był osobisty. Jestem synem trenera, chciałem przede wszystkim dowiedzieć się czegoś o moim tacie robiąc ten film. (...) Filmy sportowe, które pokazują drogę do sławy i sukcesu są dla mnie bajką, z której już wyrosłem. Sam wiem jak wygląda świat sportu. Tych osób, które się dostają się na tenisowy Olimp jest garstka, a dziesiątki tysięcy osób próbuje. Czuję, że to jest karmienie ludzi jakimś nieprawdziwym wizerunkiem, znacznie bardziej interesują mnie ci, którym się nie udało. - Łukasz Grzegorzek
GOŚCIE:
Po seansie odbędzie się spotkanie z twórcami, w którym wezmą udział reżyser Łukasz Grzegorzek, producentka Natalia Grzegorzek oraz aktorzy - Jacek Braciak i Agata Buzek. Spotkanie poprowadzi Łukasz Maciejewski.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.