Sunday Funday: Hip-hop

Pozostałe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 27 stycznia 2019, 15:00

Choć za oknem śnieg i mróz, my rozgrzejemy Was styczniową edycją Sunday Funday! Rok 2019 rozpoczynamy tanecznie z hip hopem. Energetyczne warsztaty poprowadzi dla Was Klaudia Szczepańska.

Taniec hip-hop to styl, który obecnie można znaleźć wszędzie - od sal tanecznych, poprzez teledyski, aż do pokazów ulicznych. Oprócz podstawowych kroków charakteryzuje się rozbudowaną gestykulacją, która często jest modyfikowana przez samych tancerzy. Dzięki swojej różnorodności pozwala wyrażać wiele emocji oraz przedstawiać rozmaite historie w choreografiach.

O prowadzącej
Klaudia Szczepańska - z tańcem związana jest od 17 lat. Swoją przygodę z tańcem zaczęła jako dziecko w kieleckim zespole akrobatyczno-rewiowym "Trzpioty". Najlepiej czuje się w show dance i jazzie, ale style takie jak break dance, hip hop czy latino nie są jej obce. Taniec jest dla niej najlepszą formą rozładowania emocji i, przy okazji, naładowania się pozytywną energią, którą uwielbia zarażać innych. Ogromną przyjemność sprawia jej dzielenie się swoją pasją do tańca z innymi ludźmi na treningach. Nieustannie się rozwija na warsztatach z różnych styli tanecznych. Uważa, że nigdy nie jest za późno, żeby zacząć tańczyć jeśli tylko ma się na to ochotę

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.