Sentymentalny świat – Marcin Daniec

Kabaret

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • wtorek, 26 lutego 2019, 18:00

W lutym gościem cyklu Sentymentalny Świat, będzie jeden z najpopularniejszych satyryków w historii polskiego kabaretu. Marcin Daniec, bo o nim mowa, wystąpi dla 26 lutego w Dworku Białoprądickim. Fenomen Marcina Dańca wiąże się z jego znakomitym kontaktem z publicznością, której reakcje stają się częścią programu. Artysta jest znaną postacią telewizyjną, autorem i głównym wykonawcą programów: Meeting Kabaretowy oraz Marzenia Marcina Dańca. Prowadził również lubiany przez publiczność Hit Dekady oraz Euro Show w TVP2. Występ w CK Dworek Białoprądnicki będzie nie tylko kabaretowym show, ale też wyjątkową okazją do poznania artysty od innej strony niż estrada. Spotkanie poprowadzi tradycyjnie Łukasz Lech.

Sentymentalny świat to cykl spotkań i koncertów z legendarnymi postaciami polskiej sceny i świata kultury. Gościem najbliższego wydarzenia będzie światowej sławy tenor – Wiesław Ochman. Pierwszy od czasów Jana Kiepury polski śpiewak, który zdobył wielką, międzynarodową sławę. Artysta występował na największych scenach operowych i estradach świata, m.in. w mediolańskiej La Scali, Metropolitan Opera w Nowym Jorku, operach w Barcelonie, Berlinie, Buenos Aires, Chicago, Hamburgu, Madrycie, Moskwie, Paryżu, Rzymie, Salzburgu, San Francisco, Sewilli i Wiedniu. Uczestniczy w najbardziej prestiżowych festiwalach muzycznych, podczas których towarzyszą mu zespoły prowadzone przez najwybitniejszych dyrygentów.

Bilety: 30 zł (do nabycia przez ekobilet.pl lub w kasie Dworku Białoprądnickiego)

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.