World Stage: Sasha Boole

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 21 lutego 2019, 20:00

Sasha Boole to jeden z najbardziej aktywnych przedstawicieli ukraińskiej sceny alternatywnej. Gra country i folk zmieszane z whisky i ciekawymi podróżami. W ciągu trzech ostatnich lat wystąpił w Polsce na ponad 200 koncertach! Grał również w Czechach, Holandii, Hiszpanii, Belgii, Szwajcarii i Niemczech oraz na Słowacji i Islandii, gdzie słuchacze przyjęli go bardzo entuzjastycznie. W 2017 roku występował jako support grupy Me & That Man (Nergal + John Porter). Wiosną 2018 roku został jej członkiem i obecnie jest drugim, obok Nergala, wokalistą kapeli. Dzielił też scenę z wieloma innymi artystami, jak choćby King Dude, CeZik, Krzysztof Zalewski czy Lao Che.

Cykl koncertów World Stage w Dworku Białoprądnickim jest wynikiem współpracy z zagranicznymi i polskimi instytucjami muzycznymi, udzielania się na konferencjach i showcase festiwalach oraz bezpośrednich kontaktów z muzykami. World Stage to inicjatywa, dzięki której artyści z całego świata mogą zaprezentować swoją twórczość polskim odbiorcom. W ramach World Stage zapraszamy także muzyków reprezentujących różne gatunki muzyczne na rodzimej scenie muzycznej.

Bilety: 15zł do nabycia na ekobilet.pl i w kasie Dworku Białoprądnickiego

Szczegółowe informacje:
Szymon Wyrembak
tel. +48 12 420 49 64, 669 882 229
szymon.wyrembak@dworek.eu

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.