Café Zouza

Klubokawiarnie

Bistro i klubokawiarnia z charakterem – nowoczesna kuchnia polska z artystyczną nutą, lokalne produkty i bardzo dobrej jakości surowce gotowane z pasją.

SCENA ZOUZY w Cafe ZOUZA

Czym jest Scena Zouzy?

Jest to projekt muzyczny skierowany do nowo powstałych zespołów oraz wokalistów rozpoczynających swoje występy na krakowskiej scenie muzycznej. Dwa razy w miesiącu zapraszamy ciekawych młodych wykonawców, dając im możliwość występu przed publicznością Zouzy.

Jak taki koncert wygląda?

Koncert odbywa się w weekend w naszej klubokawiarni Cafe ZOUZA, startujemy około godziny 20.00. W zależności od klimatu koncertu i rodzaju muzyki aranżujemy odpowiednio salę i przygotowujemy pasujące przekąski. Zapewniamy nagłośnienie oraz obsługę dźwiękową. W sezonie przy sprzyjającej pogodzie będziemy również organizować koncerty na „zielonym dachu”, gdzie jest zaaranżowany zielony teren wraz z mini winnicą, pergolą i pięknym widokiem na Kraków i Tatry.

Reklamujemy i nagłaśniamy koncert odpowiednio wcześniej poprzez media społecznościowe, plakaty, ulotki, naszych znajomych oraz firmy i korporacje dla których świadczymy usługi cateringowe – dajemy więc wykonawcom możliwość zaprezentowania się przed realną publiką.

Jak powstał pomysł?

Zdecydowana większość naszego zespołu jest związana na swój sposób z muzyką i kulturą. Nawet nasza kuchnia jest nowoczesną kuchnią polską z artystyczną nutą. Pomyśleliśmy, że dobrym pomysłem będzie dać szansę młodym, dobrze zapowiadającym się talentom – zaczynamy od talentów muzycznych.

Kontakt

Tomasz Maślanka
791 059 589
zouza@wttm.pl

udostępnij

więcej

Położenie na mapie

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.