Pociąg do podróży: Azory – drzemiące wulkany na środku Atlantyku

Spotkania i slajdowiska

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 21 lutego 2019, 19:00

Nieprzewidywalna aura, ciągle zmieniający się krajobraz, niepowtarzalne widoki i przyroda zawsze na pierwszym planie. W lutym Kasia i Marek z Kasai.eu zabiorą nas w podróż po Azorach. Zapraszamy na Pociąg do podróży.

Azory to archipelag 9 wysp na Oceanie Atlantyckim. Każda wyspa jest inna, każda ciekawa. Jeśli nie lubisz masowej turystyki to miejsce idealne dla Ciebie. Tu króluje przyroda i piękne widoki. A jeśli nie podoba Ci się pogoda - poczekaj 5 minut, na pewno się zmieni. Zapraszamy na opowieść o największej z wysp - Sao Miguel.

Kasia, Marek i Malwinka Szewczyk. Rodzina z Krakowa której największą pasją są podróże. Marek - programista, Kasia - właścicielka butiku z rękodziełem craftDNA, a poznali się studiując fizykę. Najchętniej odwiedzają Azję, bo to ich największa miłość. Jednak we trójkę zobaczyli już ponad 20 krajów. Z wielką pasją przekonują innych, że z dzieckiem da się wyruszyć w świat opisując swoje podróże na blogu kasai.eu.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.