Porozmawiajmy o Maroku

Spotkania i slajdowiska

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • środa, 23 stycznia 2019, 19:00

Maroko to coraz bardziej popularny kierunek turystyczny wśród Polaków i bardzo nas to cieszy! Pokażemy Wam piękne miejsca w Maroku, odpowiemy na pytania odnośnie życia i podróży oraz pomożemy w zaplanowaniu wycieczki.

Zakaria Oueld Aaliane z Sundunes-experience.com. Zakaria po kilku latach pracy w sektorze turystycznym i hotelarstwie w Maroku stwierdził, że czas wziąć sprawy w swoje ręce i wziąć pełną odpowiedzialność za pokazywanie najprawdziwszego Maroka ludziom z całego świata. W 2014 z miłości do podróży i własnego kraju stworzył Sun Dunes Experience. Zak pozwoli Wam poznać swoją ojczyznę od podszewki, wytłumaczy co, jak i dlaczego. Bo kto lepiej przedstawi swój kraj jak nie lokalny? :)

Monika Mizińska mieszkała w Maroku 3 lata i dzieli się swoimi wrażeniami, spostrzeżeniami i wskazówkami na blogu bewilderedinmorocco.com. Przejechała Maroko wzdłuż i wszerz i dzieli się swoją miłością do tego kraju z podróżnikami z całego świata. Monika podzieli się z Wami swoją wiedzą o kraju z perspektywy Polki, która miała okazję mieszkać tam kilka lat i obcować z kulturą marokańską na co dzień. Prócz bloga stricte marokańskiego, Monika prowadzi także bewilderedslavica.com, gdzie pisze m.in o życiu na imigracji i podróżach. Monika współpracuje z Zakiem od samego początku i zajmuje się polskim rynkiem.

Iwona i Daniel Gogulscy to para blogerów, którzy przemierzają świat na motocyklach. Na swoim blogu szerokadroga.pl pokazują najpiękniejsze zakątki ziemi, swoje zapierające dech w piersiach zdjęcia i dzielą się swoim doświadczeniem podróżniczym. W Maroku spędzili kilka dni, w tym noc na Saharze, i podzielą się z Wami swoimi obserwacjami z perspektywy turysty.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.