Kiwistop, czyli autostopem po Nowej Zelandii i Tasmanii

Spotkania i slajdowiska

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • wtorek, 22 stycznia 2019, 19:00

Nowa Zelandia, czyli podróżnicze eldorado, Ziema Obiecana i spełnienie marzeń wielu backpackersów. Kraj, w którym rano możesz surfować po wydmach, popołudnie spędzić wśród ogromnych sekwoi lub wybuchających gejzerów, a wieczorem oglądać zachód Słońca na ośnieżonym szczycie wulkanu znanego bardziej jako Góra Przeznaczenia. Spędziłem w tym kraju niemal pół roku i podczas prezentacji opowiem o tym, co mnie tam spotkało, o tym co warto, a czego nie warto, jak działa autostop i jak podróżować, żeby zobaczyć jak najwięcej, nie wydając przy tym majątku. Jeśli zawsze chciałaś/eś zobaczyć słodkie, małe i biegające kiwi, krajobrazy znane z Władcy Pierścieni i przeżyć kilka trzęsień Ziemi, to myślę że najwyższy czas zacząć planować wyprawę do najpiękniejszego kraju na świecie!

Opowiem też o Tasmanii, wyspie na której spędziłem kilka tygodni i która według mnie jest idealną mieszanką pomiędzy pięknymi widokami Nowej Zelandii, a bujnym życiem australijskiego buszu. Będzie o spotkaniach z wombatami, wężami i diabłami tasmańskimi, o kapryśnej pogodzie i dobrych ludziach, bez których ta podróż nie miałaby sensu.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.