Pomysł na ferie: bezpłatna wrotkarnia w Bonarce

Zima w mieście 2019

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • poniedziałek, 14 stycznia 2019 - niedziela, 20 stycznia 2019

Na terenie wrotkarni dla osób początkujących zostanie przygotowane odrębne stanowisko ze specjalną wykładziną. Będą mogli oni tam pod czujnym okiem profesjonalnego instruktora bezpiecznie stawiać swoje pierwsze kroki na wrotkach. Dla zaawansowanych slalom i przejazd pod tyczką, a dla początkujących wsparcie profesjonalnego instruktora i odrębne stanowisko do ćwiczeń. Dzieci, ale również dorośli będą mogli z niej korzystać do woli od 14 do 20 stycznia w godz. od 10:00 do 21:00.

Bardziej zaawansowani uczestnicy wrotkarskiej zabawy będą mogli uczestniczyć w licznych warsztatach m.in. ze slalomu na wrotkach i przejazdu pod tyczką. W planach jest również organizacja zawodów drużynowych, podczas których ważne będą nie tylko indywidualnie umiejętności wrotkarzy, ale również dobra organizacja pracy zespołowej.

Pierwszego dnia zabawy (14 stycznia) w godzinach od 10:00 do 16:00 będzie przeprowadzony casting dla dzieci do klipu promującego wrotkarnie. Stworzony materiał zostanie opublikowany w mediach społecznościowych centrum oraz na jego stronie internetowej. Nagranie rozpocznie się o godz. 19:00. Udział w klipie będzie idealną okazją do zabawy przed obiektywem, a stworzony materiał – świetną pamiątką z ferii zimowych.

Mobilna wrotkarnia będzie się znajdowała w Bonarce, na placu z fontanną.

Brak odpowiedniego sprzętu nie będzie problemem. Wrotki, kaski i ochraniacze będzie można bezpłatnie wypożyczyć w przygotowanym do tego punkcie. Na wrotkarni będzie można również korzystać z własnego sprzętu do jazdy – wrotek i rolek.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.