Chcesz się bawić? Zadzwoń!

Spektakle teatralne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

 • sobota, 13 czerwca 2020, 17:00

Dziesiąta rocznica ślubu w Paryżu? Ach jak cudownie - Charlotte już dopina walizkę! Zapowiada się wspaniale... gdyby nie kilka nagłych niespodzianek i „małych” sekretów, które tworzą pajęczą sieć, wplątując zarówno bohaterów jak i widzów. Henry traci pracę i wszystkie środki przeznaczone na podróż. Spełnienie paryskiego marzenia staje pod panicznym znakiem zapytania!

Na pomoc przybywa Tristan - kreatywny sąsiad, który daje propozycję nie do odrzucenia... Henry, nie chcąc narazić się swojej żonie postanawia przyjąć niecodzienną ofertę! Ach..Czego nie robi się dla ukochanej żony? (...lub bardziej ze strachu przed nią?!:)) call center o erotycznym zabarwieniu... to dopiero początek dobrej zabawy! Kiedy Charlotte wpada na trop tajemnic męża, po jej piętach zaczyna deptać detektyw Bloggins. Co ukrywa kobieta? Czego szuka detektyw? Czym zaskoczy nas każda pojawiącąca się postać? Światowa premiera sztuki "Chcesz się bawić? Zadwoń!"to prawdziwa uczta pełna zwrotów akcji, barwnych postaci i świetnego humoru spędzonego w towarzystwie gwiazd! 

 • Obsada:  Michał Koterski / Michał Piróg
  Dominika Gwit /Anna Powierza
  Marek Włodarczyk / Michał Mikołajczak 
  Marcin Mroczek / Rafał Mroczek
  Klaudia Halejcio/Katarzyna Polewany
  Krzysztof Hanke/ Piotr Pręgowski
  Iwona Rulewicz / Dorota Bierkowska

udostępnij

więcej

 • BILETY W CENIE: 110,- , 100,- , 90,- PLN

  KIJÓW CENRTUM UL. KRASIŃSKIEGO 34 - TEL. (12) 433 00 33

  BILETY W INTERNECIE : kupbilecik.pl, biletyna.pl, ebilet.pl
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.