Wieczory z dobrą piosenką

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 26 stycznia 2019, 19:00

Śpiewają i grają, piosenki własne i cudze, ale zawsze dobre. Bo przecież piosenka jest dobra na wszystko! Przekonajcie się podczas spotkań na Scenie Ata.

26 stycznia na Scenie Ata w ramach cyklu Wieczory z dobrą piosenką z recitalem Pan z tamburynem: songi Boba Dylana wystąpią Piotr Krupa (śpiew i gitara) oraz Grezegorz Donatowicz (gitara).

Piotr Krupa – wokalista i gitarzysta, laureat wielu przeglądów i festiwali piosenki literackiej. Wydał trzy płyty: Deja Vu z autorskimi piosenkami osadzonymi w stylistyce amerykańskiego folku z domieszką bluesa, Twój w pamięci ślad – Pieśni Boba Dylana z utworami amerykańskiego barda przetłumaczonymi na język polski i w nowej folkowej aranżacji, Tak od niechcenia z kompozycjami do tekstów poety Tadeusza Sadowskiego. Kultywuje twórczość takich artystów jak Bob Dylan, Leonard Cohen, Paul Simon, Jacques Brel i Georges Brassens. Tym razem wystąpi w towarzystwie gitarzysty Grzegorza Donatowicza.

 

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.