Flaszki i Szlugi: Opór

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 24 stycznia 2019, 19:00

„Wybujała fantazja, morda robi za błazna” – Flaszki i Szlugi kolejny raz wjeżdżają bokiem w hip-hopowe trendy i serwują słuchaczom wyjątkowy produkt. Jordah pokazuje, że potrafi wyprodukować techno-set z taką samą fantazją jak klasyczny hip-hop czy r&b. W tym tempie rozwoju niedługo stanie się najbardziej totalnym polskim producentem. Król Świata buduje napięcie na bitach z pomocą precyzyjnego flow i tekstów pełnych mięsa i niedopowiedzeń. Tematycznie przechodzi od obserwacji społecznych i religijnych, przez historie o kobietach, do osobistych zmagań ze światem i swoją moralnością.

Flaszki, mimo bogatej dyskografii, pozostają na uboczu polskiej sceny hip-hopowej. Dzięki temu mogą sobie pozwolić na zupełną wolność artystyczną. Opór to album, który zadowoli fanów techno, tak samo jak słuchaczy rapu, którzy chcą w MC usłyszeć człowieka, nie tylko pusty flex. Szykuje się niezapomniana impreza. Jak nawija Król, w Optima Cardio: „Przekaż koleżankom, że pod sceną plan na bagno”.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.