Monatik w Kwadracie

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 29 marca 2019, 18:30

Monatik – ukraiński wokalista, autor i producent muzyczny. Laureat prestiżowych konkursów w kategorii Najlepszy wykonawca, Najlepszy teledysk i Przebój roku na Ukrainie, w Rosji i krajach Bałtyckich. Wielokrotny zwycięzca nagród: YUNA i M1 Music Awards, trener projektu „Głos. Dzieci”, nazywany autorem najbardziej tanecznych przebojów, a przez czasopismo ELLE okrzyknięty najbardziej stylowym piosenkarzem. Wielokrotnie nazwany przez krytyków „twórcą nowej ery w muzyce popularnej” oraz prekursorem muzyki tanecznej. Nic dziwnego więc, że jego przeboje: To, od czego jesteś szalona, Vitamin D, Krąży, Mokra, Wieczność nie opuszczają czołowych pozycji na listach przebojów nie tylko Ukrainy, ale i całej Europy. Jako gość specjalny otwierał Konkurs Piosenki Eurowizji w Kijowie, a utwór Spinning już pierwszego dnia podbił YouTube.

Jego koncert Vitamin D, który odbył się w październiku 2017 r. w kijowskim Pałacu Sportu, uznany został przez YUNA za „Najlepsze koncertowe show”, otrzymując także uznaną nagrodę telewizyjną Teletriumf. Z programem tym odwiedził wszystkie zakątki Ukrainy, dotarł do Ameryki, Niemiec, Kazachstanu, Hiszpanii, Francji i Zjednoczonych Krajów Arabskich. Bilety na trasę koncertową artysty zostały wyprzedane na długo przed jej rozpoczęciem.

W pierwszy dzień ukraińskiego lata 2019 r. – 1 czerwca Monatik zaprezentuje swój trzeci studyjny album w głównej arenie sportowej w kraju – NSK „Olimpijski”.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.