Laboratorium Stereo #2

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 26 stycznia 2019, 21:00

Zapraszamy was 26 stycznia na drugą edycję Laboratorium Stereo, nowego wydarzenia muzycznego w Krakowie.

Podczas styczniowej imprezy w Klubie Re zagra duet Ogdens'. Tak Trzy szóstki opisały jego debiut: „Znakomity, piwniczny noise rock (ze stonerowymi opiłkami), zgrabnie łączący melodie z chaosem. Jest ogień, jest klasa”.

Wystąpi też Radosław Kurzeja, o którego albumie Noce Bartek Chaciński napisał: „Noce wciągają, ale potem wyprowadzają na manowce. To rodzaj muzyki, która przy pierwszym kontakcie (...) ujmuje konkretem, a za chwilę prowadzi w abstrakcję czegoś, co recenzenci lubią nazywać ambientem, żeby opis muzyki mieć z głowy – bo we ambiencie nie dzieje się zbyt dużo z założenia. Tu dzieje się całkiem sporo. To muzyka zmienna pod względem faktury i bardzo plastyczna”.

Oprócz koncertów i afterparty z DJ-em Cocteau Prince, chcielibyśmy znów wyjść poza konwencję zwykłego wydarzenia muzycznego. Po raz drugi lokalnie (ale nie tylko!) muzycy wykonają w założonych na jeden wieczór składach zestaw coverów – klasyków polskiej muzyki rozrywkowej, sztandarowych utworów muzyki niezależnej i rzeczy zupełnie niespodziewanych.

udostępnij

więcej

Miejsce wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.