Paweł Izdebski i Kasia Mazurkiewicz w Chicago Jazz

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 20 stycznia 2019, 18:00

Paweł Izdebski – wokalista, gitarzysta, piosenkopisarz i youtuber. Tworzy własny samozwańczy gatunek muzyczny, bluepop, który jest połączeniem muzyki alternatywnej, akustycznej i bluesowej opartej na popowych brzmieniach gitary. Ma za sobą występ na takich festiwalach, jak Rawa Blues Festival czy Międzynarodowy Festival FAMA.

W 2017 dzięki środkom zebranym w kampanii crowdfundingowej wydał swoją EP-kę pt. Książę naiwności. Wokalista Studio Accantus. Od czerwca 2018 r. aktor w spektaklu Once wystawianym przez Teatr Muzyczny Roma.

Kasia Mazurkiewicz – absolwentka klasy fortepianu PSM II st. im. J. Elsnera oraz klasy skrzypiec w POESM nr 1 w Warszawie. Ukończyła z wyróżnieniem czteroletni kurs Improwizacji Fortepianowej w Fundacji „Bednarska” w klasie prof. S. Esztenyiego. Laureatka takich nagród, jak Nagroda Specjalna dla Akompaniatora na Festiwalu Piosenki Jeremiego Przybory w Kutnie, Nagroda Specjalna im. Konstantego Przybory czy Grand Prix oraz Nagroda za najlepszą aranżację na Festiwalu Piosenki Musicalowej im. George'a Gershwina. Od ponad roku jest członkiem zespołu Studio Accantus.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.