Ariana Grande: Sweetener World Tour

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • poniedziałek, 9 września 2019, 18:00

Multiplatynowa gwiazda Ariana Grande rozszerza swoją nadchodzącą trasę The Sweetener World Tour o Europę.

Rok 2018 okazał się kolejnym historycznym rokiem dla Ariany Grande. Swoje dwunastomiesięczne pasmo sukcesów zakończyła wyróżnieniem Kobieta Roku „Billboardu” i otrzymaniem nominacji do nagrody Grammy w kategoriach Najlepszy album wokalny pop za swój najnowszy krążek Sweetener i Najlepszy popowy występ solowy za God Is a Woman. Jednocześnie jej ostatni singiel Thank U, Next dotarł na pierwsze miejsce listy Billboard Hot 100 i pobił rekord streamów w serwisie Spotify.

Dzięki swojemu potężnemu wokalowi i zadziwiającej skali Ariana Grande stała się w dzisiejszych czasach jednym z najbardziej magnetycznych i konsekwentnie odnoszących ogromne sukcesy wykonawców muzyki pop. W wieku 25 lat ma na koncie trzy platynowe albumy, które łącznie przekroczyły 18 miliardów streamów, zdobyła cztery nominacje do nagrody Grammy, a osiem jej singli dotarło do pierwszej dziesiątki listy Billboard Hot 100. Na uznanym przez krytyków albumie Dangerous Woman z 2016 roku Grande zarówno odważnie przeciwstawia się oczekiwaniom, jak i odsłania pełną moc swojego głosu (ostatnio okrzyknięty jako „nadzwyczajny, wszechstronny, nieograniczony instrument” po pojawieniu się Grande na liście 100 najbardziej wpływowych osób magazynu „Time”).

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.