Sinfonietka – Muzyka współczesna nie sweter – nie gryzie

Muzyka klasyczna

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • wtorek, 18 grudnia 2018, 18:00

Muzyka współczesna? Kocia muzyka! Na samą myśl jeży się włos! A może warto spróbować ją oswoić? 18 grudnia Sinfonietta Cracovia zaprasza najmłodszych słuchaczy i najmłodsze słuchaczki na pełen atrakcji koncert z cyklu Sinfonietka i wspólne śpiewanie kolęd.

W tym roku jubileusz 85. urodzin obchodzi Krzysztof Penderecki – jeden z najbardziej zasłużonych twórców światowej muzyki współczesnej. Z tej okazji Miasto Kraków zainicjowało wyjątkowy cykl wydarzeń artystycznych: PENDERECKI 85. Sinfonietka pragnie zaprzyjaźnić młodych melomanów i melomanki z twórczością Mistrza. Dlatego też w programie usłyszymy m.in. fragmenty Emanacji i Sinfonietty per archi oraz Sinfoniettę nr 3 autorstwa Krzysztofa Pendereckiego.

Danuta Augustyn ‒ Pani Sinfonietka
Jurek Dybał – dyrygent
Sinfonietta Cracovia

udostępnij

więcej

  • www.sinfonietta.pl
  • 941724672884125
  • Organizator: Sinfonietta Cracovia
  • rezerwacja@sinfoniettacracovia.com

  • BILETY: 15 zł. Rezerwacji należy dokonywać drogą mailow. W mailu rezerwacyjnym należy zawrzeć następującą formułę:
    „Oświadczam, iż zapoznałem/-am się z treścią klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania moich danych osobowych przez Orkiestrę Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa „Sinfonietta Cracovia”, w związku ze zgłoszeniem chęci uczestnictwa w organizowanym przez ww. Administratora koncercie, wobec czego zrealizowany został wobec mnie obowiązek informacyjny z art. 13 RODO”.
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.