Spóźnieni kochankowie

Spektakle teatralne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

„Spóźnieni kochankowie” niezwykle cenionego w Polsce amerykańskiego pisarza Williama Whartona to piękna, wzruszająca i prosta opowieść o miłości. Miłości dojrzałej, czasami ślepej, romantycznej, i bardzo cielesnej.

Uwaga!!! Bilety wyprzedane!

Czas na miłość

Czy może być za późno na miłość? Historia pary kochanków pokazuje, że nawet u schyłku życia człowiek może otrzymać od losu drugą szansę! On – Jack, uliczny malarz, który porzucił rodzinę w Ameryce. Ona – Mirabelle, niewidoma miłośniczka muzyki klasycznej i ulicznych gołębi. Połączyła ich miłość do sztuki i Paryża. Spóźnieni kochankowie amerykańskiego pisarza Williama Whartona to uniwersalna opowieść o potrzebie bliskości i o starości, która nie zna żadnych ograniczeń. Teraz na deski teatru przeniesie ją Błażej Peszek, a w rolę Jacka i Mirabelle wcielą się wspaniały Jan Peszek i jedyna w swoim rodzaju Anna Polony, która jednocześnie będzie obchodzić jubileusze 80. urodzin oraz 60-lecia pracy zawodowej. Premiera spektaklu Spóźnieni kochankowie 18 stycznia w Małopolskim Ogrodzie Sztuki.

(Justyna Skalska, miesięcznik „Karnet”)

  • Autor: William Wharton
  • Tłumaczenie: Magdalena Konikowska
  • Adaptacja i reżyseria: Błażej Peszek
  • Występują: Anna Polony i Jan Peszek

Premiera 18 stycznia 2019

 

udostępnij

więcej

  • 65/55 zł
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.