Sons of the East w Żaczku

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 6 lipca 2019, 20:00

Sons of the East to indie-folkowy zespół z Sydney, w skład którego wchodzą: Jack Rollins, który kiedyś oswoił emu, Nic Johnston (facet, który bez wątpienia najlepiej odnajduje wszelakie skróty) i Dan Wallage, którego włosy były kiedyś opisywane przez Davida Attenborough jako „najciekawszy nieokreślony organizm, jaki kiedykolwiek trafił na Ziemię".

Kapela działa od 2011 roku. Brzmienie Sons of the East to smakowity, niejednorodny tygiel różnorodnych rodzajów muzyki alternatywnej i rozmaitych melodii folkowych. To wielopłaszczyznowa i pstrokata mieszanka banjo, organów, pianina, gitary i didgeridoo. Rezultatem tego połączenia instrumentów jest nowoczesne, alternatywne brzmienie folkowe, które czerpie z prawdziwie eklektycznych wpływów z dalekich stron. Jednocześnie ta muzyka daje Ci wrażenie, że jesteś blisko domu.

Kapela jedzie w dużą trasę koncertową po Europie. Tournee obejmie największe miasta Starego Kontynentu. Sons of the East po raz pierwszy zagrają też w Polsce – w sobotę, 6 lipca wystąpią w krakowskim klubie Żaczek.

udostępnij

więcej

Miejsce wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.