Sztuka za ósemkę: Zima / 23 filmy na 23 lata ARS

Festiwale i przeglądy filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 14 grudnia 2018 - poniedziałek, 31 grudnia 2018

Kolejna edycja zimowo-świątecznego przeglądu „Sztuka za ósemkę”! Po raz ostatni w tej lokalizacji, stąd specjalna sekcja - 23 filmy na 23 lata kina Ars. Znajdziecie w niej 23 kultowe filmy, które oglądaliście w ARSie najchętniej.

Filmowa zima rozpocznie się 14 grudnia i potrwa aż do 31 grudnia. ARS przygotowało 28 różnorodnych tytułów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie! Od komedii, przez dramaty. Na ekranach zagoszczą tytuły znane i lubiane oraz laureaci filmowych nagród. Uruchomiony zostanie także projektor 35 mm, dzięki któremu będziecie mieli niepowtarzalną okazję obejrzeć filmy w retro oprawie. Bilet kosztuje tylko 8 zł! W programie m.in.: Kiler, Kilerów 2-óch, Cinema Paradiso, Śniadanie u Tiffany'ego, Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie i wiele, wiele innych.

W najbliższych tygodniach na ekranach ARS ponownie zagoszczą największe kinowe perełki, kultowe filmy, hity ostatnich miesięcy, jak również nie grane przez nas wcześniej tytuły, które na pewno Was zachwycą!

udostępnij

więcej

Położenie na mapie

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.