Mój niepokój ma przy sobie broń

Spektakle teatralne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Spektakl dyplomowy studentów IV r. Wydziału Aktorskiego AST w Krakowie.

Świat funduje mi niepokój, który ze strachu uzbrajam w ostrą amunicję. Grozi nam upadek i nie potrafię wypowiedzieć rzeczy nie wypowiadając im wojny. Pozwólcie, że pokażę Wam moją ostatnią podróż po mrocznej mozaice współczesnego świata. Przed Waszymi oczami nakreślę obraz zagrożeń, lęków i strachów, które niebawem zmuszą nas wszystkich do uzbrojenia niepokojów.

Jeśli ten spektakl nie zmusi nas do radykalnych przewartościowań, jedyną pamiątką z wyprawy będzie szansa, którą możemy bezpowrotnie stracić i już nigdy nie wrócić do domu.

W planie naszej wyprawy cztery wyspoplanety. Liliputy pokażą nam państwo po śmierci wodza lub totalitaryzm w jego pełnym wymiarze. Mroźna tajga pełna reniferoludzi, uświadomi nam, jak technologia ma stać się naszym całym naturalnym cyberświatem rozważań. Na deser serwujemy spotkanie autorskie z jedynym prorokiem godnym naszych czasów.

Wyspa tylko dla nieustraszonych, to świat tuż po wybuchu bomby atomowej. Poznaj mieszkańców, którzy przeżyli koniec świata i już nic im nie grozi.

Ostatni przystanek to kraina słodkiej społeczności, gdzie wszystko jest możliwe i wszystko jest szczęśliwe, gdzie troskliwe misie tańczą wkoło drzewa, a czczony Bryan pięknie śpiewa. Odpocznij z nami wśród wulkanów tryskających galopującym bezmiarem beztroski.

 • Reżyseria i dramaturgia: Wiktor Loga-Skarczewski
  Scenografia i światła: Marcin Chlanda
  Kostiumy: Justyna Elminowska
  Asystentka reżysera: Anita Cieślicka
  Asystentka scenografa: Katarzyna Sobolewska (ASP)
  Asystentka kostiumografki: Natalia Kozłowska (ASP)
  Konsultacje choreograficzne: Tomasz Wesołowski
  Konsultacje muzyczne: Aleksandra Królik, Dawid Sulej Rudnicki
  Konsultacje wymowy: Anna Branny
  Zdjęcia: Klaudyna Schubert
 • Występują: Hubert Fiebig, Sebastian Magdziński, Ireneusz Mosio, Michał Sikorski, Mateusz Smoliński, Maja Wolska, Katarzyna Zarychta, Adam Borysowicz (III r. WA)

Premiera: 10 grudnia 2018

Scena Eksperymentalna

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.