Coraz Bliżej Święta #9

Dziecięce różności

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 16 grudnia 2018, 10:00-14:00

Hu! Hu! Ha! Zima zła i do tego coraz bliżej święta! Nie traćcie głowy w zakupowym szaleństwie – przybywajcie do Ośrodka Kultury Norwida zaradzić coś na zimową chandrę i przedświąteczny stres.

Już po raz dziewiąty Ośrodek Kultury Norwida ma przyjemność zaprosić na imprezę z cyklu Coraz Bliżej Święta – wydarzeń poprzedzających największe polskie święta – Boże Narodzenie oraz Wielkanoc. Cykl Coraz Bliżej Święta (a wiosną – Coraz Bliżej Wiosna) ma na celu zachęcić mieszkańców Krakowa do wspólnych - towarzyskich czy rodzinnych zajęć, inspirowanych porą roku oraz zbliżającymi się świętami. Po co? Żeby zwrócić uwagę na to, że święta to nie gonitwa po galeriach handlowych i zamartwianie się o brak czasu. Okres świąt to czas na wzmocnienie więzi z bliskimi i z przyjaciółmi, radość ze zmian w przyrodzie, czas na zrobienie czegoś dla siebie i innych.

Z tego względu animatorzy Ośrodka Kultury Norwida zapraszają na szereg warsztatów dla dzieci i dorosłych. Będzie można czegoś się nauczyć, zrobić komuś prezent, zrobić coś dla siebie i po prostu miło spędzić czas.

PROGRAM*
10:00-13:00 // Podziel się pocztówką - kartki świąteczne dla bezdomnych
10:00 oraz 10:30 // Świąteczne pierniki
11:00-12:00 // Dekoracje z drewna, zapisy: b.habieda@okn.edu.pl
12:00-13:00 // „Oldschoolowe” ozdoby choinkowe
13:00-14:00 // Wieńce bożonarodzeniowe, zapisy: a.obral-hudzik@okn.edu.pl. Warsztaty w ramach projektu Ogrody Nowej Huty realizowanych wspólnie z ArcelorMittal.

udostępnij

więcej

  • www.okn.edu.pl
  • 209909319810319
  • 12 644 27 65 w. 18
  • b.habieda@okn.edu.pl
  • Wstęp wolny. Ilość miejsc na każdy warsztat z wyjątkiem akcji „Podziel się pocztówką” jest ograniczona. O uczestnictwie w warsztatach na które nie ma wcześniejszych zapisów decyduje kolejność przyjścia.
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.