Niedziela w Paryżu… 103. urodziny Édith Piaf

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 16 grudnia 2018, 19:00

103. urodziny Edith Piaf w Piwnicy Pod Baranami z duetem Lucy & Tom.

Édith Piaf i gitara elektryczna? To możliwe! Piosenki tej wielkiej śpiewaczki w wyjątkowych aranżacjach na głos i gitarę elektryczną zabrzmią w Piwnicy pod Baranami w wykonaniu duetu Lucy & Tom. Koncertowi będzie towarzyszyć wystawa fotografii Paryża widzianego oczami wokalistki Lucy – paryżanki z wyboru i z przekonania.

Lucy & Tom – mezzosopranistka i gitarzysta blues-rockowy, czyli duet podróżujących muzyków. W swoich muzycznych poszukiwaniach sięgają po utwory Bizeta, Ravela, Dalidy, Joe Dassin'a, a nawet Bowie’go. Ich niepowtarzalny styl jest kolażem osobistych fascynacji teatrem, sztuką, kabaretem, muzyką jazzową, klasyczną, rockową i bluesową. Stąd koncerty duetu to nie tylko doskonała muzyka ale też wyśmienite kostiumy i historie opowiadane między utworami. Występowali zarówno na deskach teatrów, w klubach muzycznych jak i świetlicach wiejskich i domach kultury. Koncertowali w Polsce, Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii. Jesienią 2017 roku, w Polskim Radiu Koszalin, duet nagrał płytę “Édith Piaf Et Ses Amis”, która ukazała się 19 grudnia 2017 roku, w 102. urodziny Édith Piaf, nakładem wytwórni Vintage Records. W marcu 2018 roku podczas X Gali Kultury Koszalińskiej Lucy & Tom otrzymali nagrodę prezydenta miasta Koszalina za osiągnięcia w dziedzinie kultury.

udostępnij

więcej

  • www.piwnicapodbaranami.pl
  • 12 421 25 00
  • Bilety w cenie 40 zł dostępne w impresariacie Piwnicy pod Baranami, ul. Św. Tomasza 26 (tel. 12 421 25 00) oraz online pod adresem: www.lucyandtom.kupbilecik.pl
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.