Black River w ZetPeTe

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 25 kwietnia 2019, 20:00

Rock’n’rollowa supergrupa po kilkuletniej przerwie wraca do koncertowania. Black River planują wydać nowym album w 2019 roku i z tej okazji ruszają w trasę, na której odwiedzą m.in. krakowski klub ZetPeTe.

Black River to grupa, w skład której wchodzą muzycy znani z takich formacji, jak Behemoth, Dimmu Borgir, Rootwater, Geisha Goner, Hunter, Vesania czy Neolithic. Po kilkuletniej przerwie spowodowanej kłopotami zdrowotnymi wokalisty Maćka Taffa, Black River wraca do aktywności wydawniczej i koncertowej. Po entuzjastycznie przyjętym debiucie Black River (2008) i wydanej rok później znakomitej płycie Black’n’Roll (2009) nadszedł wreszcie czas na kolejną odsłonę w postaci pełnometrażowego wydawnictwa i koncerty, których zespół już nie może się doczekać.

Od początku istnienia Black River działa w niezmienionym składzie:
Maciej Taff – wokal
Piotr „Kay” Wtulich – gitara
Artur „Art” Kempa – gitara
Tomasz „Orion” Wróblewski – bass
Dariusz „Daray” Brzozowski – perkusja

W listopadzie 2018 nakładem Mystic Production ukazał się na rynku trzypłytowy box zawierający całą dotychczasową dyskografię zespołu – Black Box. Premiera trzeciej płyty Black River o roboczym tytule Black Punk planowana jest na kwiecień 2019 roku.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.