Pracownia Seniora

Spotkania i slajdowiska

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • środa, 16 października 2019, 17:00

Pracownia Seniora powstała z inicjatywy wolontariuszy działających przy Festiwalu Kultury Żydowskiej. Jest to projekt, który narodził się z potrzeby urzeczywistnienia idei międzypokoleniowego dialogu, chęci wsparcia procesu integracji społeczności lokalnej, a także urozmaicenia oferty kulturalnej skierowanej do jej starszych członków. Wierząc, że im więcej dzieli nas lat, tym więcej możemy się od siebie nauczyć, organizatorzy proponują cykl wydarzeń dedykowanych seniorom z Krakowa i okolic. Spotkaia odbywają się raz w miesiącu w kawiarni Cheder, festiwalowym domu kultury w sercu Kazimierza – to okazja, aby spędzić wspólnie czas, porozmawiać, zdobyć nową wiedzę i umiejętności.
W swojej trzyletniej już historii Pracownia zrealizowała m.in. warsztaty kulinarne, taneczne, teatralne, florystyczne, literackie oraz serię spacerów po Kazimierzu. Od 2017 roku projekt jest częścią programu Festiwalu Kultury Żydowskiej.

16 października 2019, 17.00
Klasyka od kuchni, czyli jak słuchać, żeby rozumieć?
Prowadzenie: Olga Mytnik, Julia Lorenc
Wstęp wolny, zapisy: 12 431 15 17 (poniedziałek – piątek 9.00–17.00), więcej informacji: pracownia.cheder@gmail.com
Cykl „Pracownia seniora” organizują wolontariusze FKŻ – The Machers.

udostępnij

więcej

Miejsce wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.