David Garrett: Unlimited – Greatest Hits Live

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 4 października 2019, 20:00

David Garrett ogłasza nową światową trasę koncertową, aby celebrować swoje dziesięciolecie z fanami. Artysta powraca do Krakowa, Łodzi i Gdańska ze spektakularnym programem.

Od początku swojej kariery David Garrett nie ograniczał się do jednego stylu muzycznego. Stąd Unlimited jest czymś więcej niż tytułem trasy, to jego osobista filozofia życia. Każdy kto zna artystę wie, że jego kreatywność jest nieograniczona. David Garrett to „Diabelski skrzypek”, międzynarodowa gwiazda, która zaciera granice między Mozartem i Metalliką. Odnajduje się w każdej muzycznej roli – wykonuje najbardziej zawiłe kompozycje klasyczne z najlepszymi na świecie dyrygentami i orkiestrami i gra emocjonujące hity rocka stadionowego. Jego interpretacje rockowych hitów, takich jak Purple Rain czy Smells Like Teen Spirit, jego piękne wersje hymnów takich jak Nothing Else Matters czy November Rain, interpretacje popowych hitów takich jak Viva la Vida lub Hey Jude, a także aranżacje klasycznych melodii Beethovena czy Debussy'ego porywają tłumy.

 

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.