André Rieu: World Tour 2019

Muzyka klasyczna

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 30 maja 2019, 20:00

Uznawany za nowoczesnego „Króla Walca” od Meksyku po Australię, André Rieu występując rocznie przed 600-tysięczną widownią, prześciga takie gwiazdy jak Bruno Mars, AC / DC czy Rihanna. André Rieu 30 maja 2019 wystąpi w Tauron Arena w Krakowie wraz ze swoim show w ramach światowej trasy koncertowej.

„Muzyka, a szczególnie walc to bardzo ważna część mojego życia” – mówi André Rieu. „Jeśli muzyka dotknie mojego serca, dotknie również twojego. Pozwala mi ona wnieść radość życia i humor do świata. Wszystko jest dozwolone na moich koncertach: śmiech, płacz, taniec, śpiew. Emocje są sekretem mojego sukcesu” – dodaje.

Koncerty André Rieu to fajerwerki emocji. Na około stu koncertach rocznie artysta zapewnia doskonałą rozrywkę ze znanymi na całym świecie, romantycznymi i uduchowionymi melodiami oraz licznymi niespodziankami, humorem i światowej klasy solistami. Wraz z 60-osobową Orkiestrą Johanna Straussa charyzmatyczny Holender podróżuje po całym świecie od ponad 30 lat.

We wrześniu Andre Rieu podczas World Tour 2018 odwiedził USA i Kanadę, w październiku Argentynę, a w listopadzie dał koncerty w Australii i Wielkiej Brytanii. Rieu sprzedał ponad 40 milionów płyt CD i DVD, 30 razy znalazł się na 1. pozycji na listach przebojów, a jego filmy na YouTube osiągnęły do tej pory ponad miliard wyświetleń. Ponad 3,4 miliona fanów obserwuje „Króla Walca” na Facebooku.

udostępnij

więcej

  • 190-490 zł
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.