Czytanie przy ekranie: Dziadek do orzechów i cztery królestwa

Cykle filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 10 listopada 2018, 10:00

Kino Kijów.Centrum zaprasza wszystkie Dzieci wraz z opiekunami na niedzielne seanse filmowe z cyklu  „Czytanie przy ekranie”. Prezentacja każdego filmu będzie poprzedzona czytaniem bajki. Nie zabraknie również zabaw z animatorem, konkursów z nagrodami i słodkich niespodzianek dla wszystkich najmłodszych widzów! „Czytanie przy ekranie” to edukacyjno-kulturalny cykl, podczas którego dzieci mają okazję zestawić dzieło literackie z filmem fabularnym lub animowanym.

Magiczną podróż w świat niezwykłych animacji, rozpoczniemy  seansem "Dziadek do orzechów i cztery królestwa"

Prezentacja filmu będzie poprzedzona czytaniem bajki. "Czytanie przy ekranie" to mnóstwo dobrej i mądrej zabawy z animatorami, konkursy z nagrodami oraz słodkie niespodzianki dla wszystkich najmłodszych widzów! W najbliższą sobotę będziemy gościć Małopolskie Centrum Nauki Cogiteon oraz Centrum Zabawa Akukuu.

udostępnij

więcej

  • www.kijow.pl
  • Zaproszenie, które upoważnia Dziecko do bezpłatnego wejścia na seanse z cyklu „Czytanie przy ekranie” można odebrać m.in. w kasie kina Kijów.Centrum, a zaproszenie zdobyte w inny sposób zawsze należy wymienić w kasie kina Kijów.Centrum na bezpłatny bilet. Zaproszenie jest ważne tylko z innym, płatnym biletem, zakupionym na dany seans z cyku „Czytanie przy ekranie” zgodnie z obowiązującym cennikiem.
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.