Bajki Pod Globusem: Piotruś Pan w Ogrodach Kensingtońskich

Dziecięce różności

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 10 listopada 2018, 12:00

Księgarnia Pod Globusem zaprasza do wspólnej lektury książki i na warsztaty florystyczne z Justyną Świerczewską z pracowni Rozkwitające Horyzonty.

Piotruś Pan w Ogrodach Kensingtońskich
autor: James Matthiew Barrie
ilustracje: Marcin Minor
przekład: Aleksandra Wieczorkiewicz

Kolejna powieść w cyklu Klasyka w nowych szatach. Piotrusia Pana każdy zna z jego przygód w Nibylandii, ale co działo się w jego życiu, zanim tam trafił?
Piotruś to siedmiodniowy chłopiec, który głęboko wierzy, że potrafi latać. Pewno dnia przerażony perspektywą czekającej go dorosłości, wylatuje przez okno swojego pokoju i udaje się do londyńskich Ogrodów Kensingtońskich. Tam w niesamowitym świecie pełnym elfów i wróżek razem z innymi dziećmi przeżywa przygody, które dotąd mogły rozgrywać się wyłącznie w wyobraźni.

Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu "Krakowskie księgarnie na medal" realizowanego przez Fundację Miasto Literatury. Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Kraków.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.