Koncert piosenek Jacka Kaczmarskiego – Kwartet ProForma

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • poniedziałek, 10 grudnia 2018, 19:00

W poniedziałek 10 grudnia o godz. 19 w Teatrze Ludowym odbędzie się widowisko multimedialne pt. Z cieni i światła – my. Będzie to już dwunasta edycja wydarzenia organizowanego przez Zespół Artystyczny ARTINA. Koncertowi piosenek Jacka Kaczmarskiego w wykonaniu Kwartetu Proforma jak zwykle towarzyszyć będzie multimedialny pokaz malarstwa – inspiracji dla piosenek Kaczmarskiego, komentarz literacki i teatralizacja piosenek.

Koncert poprzedzi krótki spektakl oparty na motywach biblijnych. Spektakl ten będzie audiodeskrybowany, a na widowni pojawią się niewidomi odbiorcy. Wydarzenie wzbogaci też wsparcie lektorskie dla osób niesłyszących.

Wraz z artystami zespołu Artina projekt współtworzy młodzież z Prywatnego Liceum i Szkoły Podstawowej im. Marszałka J. Piłsudskiego oraz z Młodzieżowego Domu Kultury im. K.I. Gałczyńskiego. A ponieważ hasłem przewodnim artystycznych wydarzeń Artiny jest integracja, to podczas tego wydarzenia łączy się piosenka, malarstwo, teatr; doświadczeni twórcy współpracują z młodzieżą, a krąg odbiorców poszerza się o osoby niepełnosprawne. Teatr Ludowy włącza się w projekt integracji, umożliwiając uczestnictwo w spektaklach osobom niepelnosprawnym ruchowo.

Bezpłatne wejściówki do odbioru w kasie Teatru Ludowego w dniu imprezy od godziny 17:30. Wejście najpóźniej 15 minut przed imprezą, po 18:45 wstęp w miarę wolnych miejsc.

udostępnij

więcej

  • 907384422983186
  • Bezpłatne wejściówki do odbioru w kasie Teatru Ludowego w dniu imprezy od godziny 17:30
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.