„Bohemian Rhapsody” przedpremierowo w KPB

Pokazy filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 26 października 2018, 19:00

Przedpremierowy pokaz wyczekiwanego filmu BOHEMIAN RHAPSODY - prywającej opowieści o zespole Queen, jego muzyce i niezwykłym wokaliście Freddiem Mercurym (w tej roli znakomity Rami Malek znany m.in. z serialu Mr. Robot), który przełamując stereotypy i konwencje, zdobył uwielbienie niezliczonych fanów.

BOHEMIAN RHAPSODY | Bohemian Rhapsody
reż. Bryan Singer, USA/Wielka Brytania 2018, 135'
Film ukazuje błyskotliwą karierę zespołu, który dzięki ikonicznym utworom i rewolucyjnemu brzmieniu wspiął się na szczyty sławy, dopóki skandalizujący styl życia Mercury’ego nie postawił wszystkiego pod znakiem zapytania. Triumfalny powrót zespołu podczas koncertu na rzecz Live Aid z udziałem cierpiącego na śmiertelną chorobę Mercury’ego wszedł na trwałe do historii muzyki rockowej i po dziś dzień stanowi źródło inspiracji dla wszystkich tych, którzy czują się inni, niepoprawnych marzycieli i wielbicieli muzyki na całym świecie.
Polska premiera filmu zaplanowana jest 2 listopada.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.