Bass Station 11: Subzulu, Bassliner & Lion Warriah, Paproota

Muzyka klubowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 10 listopada 2018, 21:00

Z wielką przyjemnością chcemy zaprosić Was na kolejną edycję Bass Station!

Na sesję otwierająca sezon warsztatowych sesji 2018/2019 przygotowaliśmy dla Was prawdziwą muzyczną ucztę. Wraz ze swoim niedawno rozbudowanym sound systemem wpada dolnośląska ekipa Paproota.org Sound.System. Chłopaki nie tylko wstawiają swoją ściankę, ale także zagrają seta w składzie: Dusza, Hiker oraz Pumba. Kto jest zaznajomiony z muzycznym gustem ekipy Paproota.org wie, że spodziewać się można bezkompromisowego digitalowo-soundsystemowego doświadczenia.

Swoją obecność zaznaczą tej nocy także świetni zagraniczni artyści. Z Włoch przylatuje reprezentacja 4WEED Records w składzie Bassliner i MC Lion Warriah, która zaprezentuje swojego live seta. Bassliner to pochodzący z Turynu multiinstrumentalista i producent, grający w konwencji live-mix. Wykorzystuje on przeróżne cyfrowe i analogowe efekty w połączeniu z basem granym na żywo i wokalem. Towarzyszyć mu będzie działający od wielu lat na włoskiej scenie założyciel 4WEED Records oraz mic man Lion Warriah.

Ostatnim artystą, który zagra tej nocy jest pochodzący z Londynu producent i aktywista Subzulu. Jego muzyczna droga rozpoczęła się w pierwszych latach XXI wieku, w otoczeniu takich ludzi jak: Robert Tribulation (Word Sound & Power Sound system), King Alpha czy Nomadix. Subzulu wytworzył tym samym brzmienie, które jest hybrydą stylu West London oraz kosmicznych brzmień charakterystycznych tylko dla niego. Współtworzy też Jah Ragga Sound System, który regularnie gra na sesjach w UK. W Warsztacie zagra kilkugodzinnego seta i będzie to jego pierwsza impreza w tej części Europy.

udostępnij

więcej

Miejsce wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.