Księżycowy Kamień, spacer detektywistyczny Pani Fishki

Dziecięce różności

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Dziecięce Biuro Detektywistyczne zaprasza na cykl tajemniczych spacerów po Krakowie dla dzieci. Co miesiąc wpadamy na trop sensacji. Co miesiąc wyruszamy w miasto śladem zagadkowych krakowskich zjawisk. Uczymy się widzieć, zauważać i wysnuwać wnioski. Odkrywamy sekrety takie, że ho ho.

Księżycowy Kamień
Gdybym Ci powiedziała, że prawie dotknęłam Księżyca – czy byś mi uwierzył? Gdybym Ci powiedziała, że Księżyc jest ukryty w Krakowie – czy byś mnie nie wyśmiał?
Zdradzę Ci tajemnicę, do której dotarłam… Wiele lat temu do naszego miasta w przedziwnych okolicznościach trafił odłamek prawdziwego Księżyca. Ponoć (pewnie dla bezpieczeństwa) ukryto go w najbardziej nieoczekiwanym miejscu… Jest tylko jeden mały problem… Ja nie wiem gdzie….
Gdzie jest ukryty tajemniczy Księżycowy Kamień? Jakim cudem do nas trafił i kto przywiózł go z Kosmosu?

To kolejna tajemnica, z którą zmierzyć się mogą tylko najbardziej przebiegli detektywi. Czy im się powiedzie?

Kolejny Spacer Detektywistyczny po Nowej Hucie, podczas którego zobaczymy tak wyjątkowe i pięknie zaprojektowane miejsca jak Teatr Ludowy i Arka Pana…

*****
INFO PRAKTYCZNE:
:: 13 października, 10:30 - Dzieci w wieku 6-7 l. [ostatnie wolne miejsca]
:: 13 października, 13.30 - Dzieci w wieku 8-10 l. [ostatnie wolne miejsca]
:: 20 października, 10:30 - Dzieci w wieku 8-10 l.
:: 20 października, 13:30 - Dzieci w wieku 6-7 l .
:: 27 października, 10:30 - Dzieci w wieku 8-10 l.
:: 27 października, 13:30 - EKPIA DDD - Dzieci w wieku 11-12 l. [brak miejsc, tylko lista rezerwowa]

*****
Pani Fishka. Jest mamą. Jest przewodniczką miejską. Jest też historykiem sztuki, a ci ludzie dobrze wiedzą jak tropić tajemnice. Zapytajcie rodziców - opowiedzą Wam o najsłynniejszym polskim historyku sztuki - Panu Samochodziku. Pani Fishka też jest niezła w te klocki. No i ma miażdżącą przewagę nad Panem Samochodzikiem - współpracuje z dziećmi. Dzieci natomiast wiedzą najlepiej co i gdzie.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.