1984 Tour (cz. 2), Paweł Domagała w Studio

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 25 stycznia 2019, 20:00

W związku z ogromnym zainteresowaniem publiczności koncertami w ramach 1984 Tour odbędzie się druga, znacznie obszerniejsza część trasy.

Paweł Domagała to jeden z najbardziej rozpoznawanych aktorów młodego pokolenia. W jego dorobku znajduje się wiele ról teatralnych, serialowych, a także filmowych. Nie każdy jednak wie, że drugą największą pasją Pawła oprócz aktorstwa jest muzyka. Pisze i wykonuje swoje piosenki od wielu lat, spełniając się w artystycznie również na tym polu.

Jesienią 2016 roku ukazał się długo wyczekiwany debiutancki album Pawła Domagały Opowiem ci o mnie. Płyta trafiła do serc szerokiego grona odbiorców, osiągając status Platynowej Płyty. Obecnie Paweł rozpoczął już promocję nowego albumu – 1984. Płytę z 12 nowymi kompozycjami promuje piosenka Weź nie pytaj, która stała się wielkim przebojem, osiągając już ponad 40 mln odtworzeń na YouTube.

udostępnij

więcej

Miejsce wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.