Inna Bajka. Opowieści Wędrownego Grajka

Inne przedstawienia

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 16 lutego 2020, 11:00

„Inna Bajka" to interaktywne spotkania z opowieścią, tworzone w myśl idei – od słuchania do czytania, podczas których zapraszamy dzieci i rodziców do wspólnej zabawy z Wędrownym Grajkiem. W temacie snutej historii poznajemy tańce, zwyczaje, zabawy i instrumenty z różnych stron świata. Razem tworzymy oprawę muzyczną, scenograficzną, choreograficzną – razem stajemy się autorami fascynującej opowieści.

Pierwsze w tym roku spotkanie z Inną Bajką to bajanie i kolędowanie. Usłyszycie opowieść o tym jak anieli śpiewali wniebogłosy najpiękniejsze kolędy w Siódmym Niebie. Ale był wśród nich jeden taki, co to najbardziej lubił śpiewać, a najmniej potrafił. Zagłuszał swoim śpiewaniem inne Anioły i przyspieszał tam gdzie w nutach było wolno, a zwalniał, tam gdzie wszyscy śpiewali marszowo i nade wszystko wydzierał się niemiłosiernie, kiedy inni cichutko nucili kołysanki. Lubił tak, żeby było go wyraźnie słychać, że to on Anioł 23 śpiewa. Ale tym razem śpiewał wyjątkowo głośno. Śpiewał do chwili, kiedy jedna z Nut... no właśnie kiedy jedna z Nut urwała się. Co było dalej?

Opowiada: Aleksandra Barczyk, gra: Roman Ślazyk

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.