WarszTaty Tata wymiata

Wykłady, spacery i warsztaty artystyczne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 25 listopada 2018, 11:00

Są takie chwile, w których bardzo trudno zastąpić tatę kimś innym. Tylko on podrzuca tak wysoko, że prawie dotyka się sufitu, najlepiej buduje domy z klocków, a jego jajecznica nie ma sobie równych. Po prostu tata wymiata! Na WarszTatach, korzystając z zainteresowań i talentów taty, będziemy mierzyć się z artystycznymi wyzwaniami. Zapraszamy tandemy dziecko i tata (mile widziani są również dziadkowie, wujkowie i starsi bracia). Umiejętności plastyczne nie są wymagane, ale nie obędzie się bez dobrego humoru i pasji tworzenia. Podczas zajęć doświadczenie wspólnoty dzieci i opiekunów jest równie ważne jak efekt działania. 

Ważne informacje:

  • Czas trwania: ok. 2 godz.
  • Warsztaty mają charakter rodzinny i przewidują pełną współpracę dziecka i opiekuna.

25.11.2018, 11:00
Kamienica Szołayskich
Dzień pluszowego misia
Jest w pobliżu zawsze, gdy go potrzebujemy. Pomaga nam w te noce, kiedy ciemność gęstnieje bardziej niż zwykle, w gabinecie dentysty, gdzie groza wisi w powietrzu, oraz podczas recytowania wiersza, gdy pamięć zamienia się w białą plamę...

Wszystkie pluszowe misie są mile widziane.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.