Kortez: Hej wy 2019

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 11 stycznia 2019, 19:00

Dla wszystkich, a szczególnie dla tych, którym nie udało się kupić biletów na jesienne koncerty Korteza podczas trasy Hej wy, zorganizowane zostały dodatkowe koncerty w styczniu 2019. Kortez zagra w Poznaniu, Łodzi, Warszawie, Krakowie, Gdyni i Bydgoszczy. Jednocześnie będzie to siedem ostatnich koncertów przed kilkumiesięczną przerwą, która potrwa do jesieni 2019. W tym czasie Kortez pracować będzie nad swoim trzecim albumem.

Styczniowe koncerty będą kontynuacją wyprzedanej w całości trasy Hej wy o retrospektywnym charakterze. Będzie można na nich posłuchać wybranych piosenek ze wszystkich dotychczasowych wydawnictw Korteza. We wrześniu 2018 trasę Hej wy poprzedziło ukazanie się Mini domu, który jest zbiorem EP-ek pochodzących z podwójnie platynowego albumu Mój dom. Na płycie znalazły się także dwa nowe utwory: Hej wy i Stare drzewa.

Kortezowi towarzyszyć będzie zespół w składzie: Krzysztof Domański, Lesław Matecki, Robert Kretzschmar i Jacek Lachowicz.

udostępnij

więcej

Położenie na mapie

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.