Koncerty familijne w Filharmonii

Inne koncerty

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Koncerty familijne to forma obcowania z muzyką klasyczną, przygotowana z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Spotkania w filharmonii na specjalne okazje przybliżają dzieciom świat dźwięków, prezentują bogate instrumentarium, a młodym wykonawcom – umożliwiają przedstawienie swoich umiejętności przed szerokim audytorium.

A te specjalne atrakcje, to oczywiście spotkanie w nastroju mikołajowo-świątecznym, opowiadające o niezwykłym zdarzeniu, kiedy to postacie ze znanych wszystkim bajek nagle znalazły się w zupełnie obcych fabułach. Czy będą umiały wrócić do własnych zamków, domków wróżek, lasów i pozłacanych karoc?

Czeka nas także radosne świętowanie Dnia Dziecka, tym razem w towarzystwie Piotrusia i jego przyjaciół oraz Pana Antoniego, który muzyką przepięknie opowiada o słońcu, deszczu, wietrze, tęczy, strumieniu...                 

Dzień Świętego Mikołaja
9.12. niedziela, 10:00, 12:00
10.12. poniedziałek, 10:00, 12:00
BAJKI ZWARIOWAŁY!
Na motywach bajek klasycznych wg pomysłu Marii Andruszkiewicz
Scenariusz i reżyseria Anna Sokołowska i Sławomir Rokita

Dzień Dziecka
9.06. niedziela, 10:00, 12:00
10.06. poniedziałek, 10:00, 12:00
PRZYGODA W OGRODZIE
W oparciu o bajkę muzyczną „Piotruś i wilk” S. Prokofiewa i cykl koncertów skrzypcowych „Cztery pory roku” A. Vivaldiego.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.