Spotkanie autorskie z Łucją Wilewską

Spotkania i wykłady literackie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 18 października 2018, 18:00

Spotkanie autorskie z Łucją Wilewską – autorką powieści obyczajowej Ważki na kostce lodu, a także dwutomowego cyklu z gatunku romansu paranormalnego Saga Czasu Przemiany.

„Ważki” to powieść bardzo uczuciowa, wielowątkowa i niejednoznaczna. Opowiada historię obyczajową, z mocno zarysowanym wątkiem romansowym, a także kryminalnym. Historia Marty, głównej bohaterki, może stać się inspiracją do zmian życiowych w życiu każdej z czytelniczek. Jak wysoka jest cena szczęścia? Czy warto walczyć o nie za wszelką cenę? Czy szczęście, to widok uśmiechniętych dzieci, czy raczej wewnętrzne poczucie bycia kochaną przez mężczyznę? Czy rozwiązanie kryminalnej zagadki sprzed lat może stanowić nie lada wyzwanie nie tylko dla policji, ale i najbliższych członków rodziny zaginionego przed laty mężczyzny? „Ważki na kostce lodu”, to niesamowita przygoda z szukaniem odpowiedzi na wszystkie te pytania. Wciąga już od pierwszej strony, a czytelniczki polecają ją jako idealne, pełne emocji urozmaicenie letnich i jesiennych wieczorów.

O AUTORCE:
Laureatka w konkursie na opowiadanie kryminalne, organizowanym w ramach Międzynarodowego Festiwalu Kryminału we Wrocławiu (2014 r.) oraz zdobywczyni pierwszego miejsca w dziale prozy w konkursie literackim organizowanym przez Śródmiejski Ośrodek Kultury w Krakowie (2001). Autorka cyklu Saga Czasu Przemiany – „Ósme niebo” (2017) i „Po drugiej stronie nieba” (2018) – niezwykłej opowieści o miłości i aniołach, bardzo ciepło przyjętej zarówno przez czytelników, jak i recenzentów, a także opowiadania „Doktor z alpejskiej wioski” wydanego w tomie świątecznych opowieści pt. „Czas Cudów”. W tym roku wydała swoją pierwszą powieść obyczajową pt. „Ważki na kostce lodu” (wyd. Videograf, 2018).

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.