Piotr Trybalski - spotkanie autorskie

Spotkania i wykłady literackie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 27 września 2018, 18:00

Co tak naprawdę zdarzyło się pod K2? Przez wiele miesięcy to pytanie budziło fascynację na całym świecie. Z ogromną uwagą wszyscy śledzili losy himalaistów i kibicowali im w walce o zdobycie najtrudniejszej góry świata.

Reportażem opisującym wydarzenia rozgrywające się pod ośmiotysięcznikiem Piotr Trybalski zachwycił czytelników - nie tylko znawców alpinizmu, lecz również osoby zafascynowane wspinaczką wysokogórską. „Wszystko za K2” krok po kroku opisuje morderczą, lecz i dla wielu niezrozumiałą ekspedycję.
https://turl.pl/WszystkoZaK2

Autorowi reportażu, Piotrowi Trybalskiemu towarzyszyć będą niezwykli goście, wybitni polscy himalaiści: Leszek Cichy oraz Janusz Majer. To idealny moment, aby całkowicie poświęcić się rozważaniu o pięknie gór, ale także ich drugiej stronie – srogiej i niebezpiecznej.  Nie możecie przegapić spotkania z pasjonatami himalaizmu!

udostępnij

więcej

Miejsce wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.