Wieczór paryski w Księgarni DeRevolutionibus

Inne wydarzenia literackie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • środa, 19 września 2018, 17:30

W środę wieczorem 19 września atmosfera francuska zawita do księgarni DeRevolutionibus. Podczas wieczoru francuskiego oprócz lokalnego jedzenia i wina, czeka na Państwa także lekcja francuskiego dla dzieci oraz zwiedzanie Paryża dla najmłodszych z autorką serii książek dla dzieci „Trojaczki” Nicole Lambert.

Plan wieczoru:
17:30 – Lekcja języka francuskiego dla najmłodszych z Instytutem Francuskim w Krakowie
18:00 – Wirtualne zwiedzanie Paryża z Nicole Lambert – na podstawie plansz komiksowych z książki „Trojaczki w Paryżu”, autorka opowie o mieście i o francuskich zwyczajach dzieci.
19:00 – Podpisywanie książek przez Nicole Lambert

Z tej okazji przez cały dzień w promocji będą wszystkie tytuły francuskich autorów oraz cała seria „Trojaczków” w wyjątkowych cenach.

Nicole Lambert to francuska autorka humorystycznych komiksów „Trojaczki”. Jest znaną i cenioną obserwatorką dzieci we Francji. Trojaczki powstały w 1983 roku i stały się częścią dzieciństwa już trzech pokoleń Francuzów dzięki historyjkom ukazującym się w czasopismach i książkach, zabawkom i kreskówkom.
Trojaczki to książeczki dla najmłodszych dzieci ze śmiesznymi tekstami i wspaniałymi ilustracjami Nicole Lambert. To historia trojaczków - dwóch małych chłopców i ich siostry, którzy razem tworzą nierozłączne rodzeństwo i choć czasem się kłócą, zawsze mogą na sobie polegać. Każdego dnia trójka dzieci przeżywa fantastyczne przygody, świetnie się przy tym bawiąc.
Na podstawie książek „Trojaczki” została stworzona seria kreskówek wyświetlanych na kanale MiniMini+. Wielbiciele tego znanego serialu animowanego znajdą w książeczkach przygody swoich ukochanych bohaterów.
Książeczki zostały wydane nakładem JUPI! - imprintu wydawniczego Wydawnictwa Galeria Książki.

udostępnij

więcej

  • 275369759954767
  • Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i wymaga wcześniejszych zapisów.
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.