Festiwal KultURO 2018

Festiwale

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • poniedziałek, 24 września 2018, 12:00 - sobota, 29 września 2018

Tegoroczna edycja Festiwalu KultURO odbędzie się  w dniach 24-29 września w Krakowie! Dni Otwarte Kliniki Urologii CM UJ w Krakowie rozpoczną się 24 września i potrwają aż do 28 września. Wszystkich chętnych zapraszamy do zapisów na darmowe konsultacje z lekarzami urologami oraz badania profilaktyczne. W programie także konsultacje online.

Festiwal KultURO to przede wszystkim dialog. Rozmawiamy, słuchamy, edukujemy. Dlatego zapraszamy Państwa na specjalne spotkania pacjentów z urologami. Rozmowy będą miały charakter swobodnej dyskusji.

Gwarantujemy rock'n'rollową zabawę w doborowym towarzystwie gwiazd polskiej i zagranicznej sceny urologiczno-muzycznej. Podczas koncertu finałowego w klubie ZetPeTe zagrają m.in.: Olek Klepacz, Janusz Grzywacz & Bernard Maseli, Prokoncepcja, Kurtyna Siemiradzkiego, Syndrom Białej Chusteczki oraz gość specjalny Manoj Monga i oczywiście EndoPower.

Wzorem poprzednich lat tegoroczna edycja KultURO będzie częścią międzynarodowego wydarzenia Urology Week.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.