Zakazany Las – Leśna Przygoda

Spacery i zwiedzanie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Wszystko zaczęło się kilka tygodni temu, kiedy przechodzący obok lasu chłopiec przyuważył czające się na jego skraju magiczne patyczaki. Normalnie pilnują one koron drzew, nie zapuszczają się w runo ani ściółkę. Kto mógł je zmusić do opuszczenia siedzib? Coś mrocznego musiało się wydarzyć pośród drzew...

Z czasem pojawiały się coraz to nowe niepokojące znaki. Niektórzy twierdzili nawet, że widzieli wśród opadłych liści srebrne krople krwi jednego z ostatnich jednorożców. Zaniepokojeni mieszkańcy pobliskich wiosek wezwali brygadę znawców magicznych stworzeń, aby pomogli im zbadać i wygnać mrok, jaki ogarnął ich las.

Zamknij oczy i obudź się w świecie inspirowanym światem Harry'ego Pottera. Stań się członkiem brygady Ministerstwa Spraw Tajemnych. Odkryj, co stało się w lesie i jakie mroki w nim czyhają. Przekrocz granice fikcji i poznaj zwyczaje prawdziwych dzikich zwierząt, ich związek z magią i dawnymi wierzeniami. Przeżyj przygodę pełną tajemnic i odczaruj Zakazany Las!

Miejsce spotkania: ul. Obrony Tyńca, w lesie przy zielonym szlabanie w sąsiedztwie kapliczki. Nieopodal znajduje się parking.

--------
Leśna Przygoda to fabularne spotkanie, podczas którego uczestnicy, zanurzeni po uszy w nastrojowym temacie, wykonują zadania prowadzące do osiągnięcia określonego w scenariuszu celu. Budujemy i utrzymujemy klimat przy pomocy rekwizytów i storytellingu, dzięki czemu każdy wczuwa się w rolę i pozwala się ponieść wyobraźni.
Scenerią każdej przygody jest las - naturalne środowisko, łono przyrody. Wszystkie zadania są zatopione w tej scenerii, dzięki czemu uczestnicy poznają przyrodę i nawiązują z nią nierozerwalną więź, doskonale się przy tym bawiąc! Leśna Przygoda to doskonała okazja, aby w dobie komputerowej rozrywki i przywiązania do ekranu wyrwać się do innego świata - zadziwiająco podobnego, wcale nie mniej ciekawego, a dużo bardziej realnego! :)
--------
Spotkanie odpowiednie dla dzieci w wieku od 8 do 13 lat (z podziałem na grupy wiekowe: 11:00 (8-10 lat) oraz 14:00 (11-13 lat)

udostępnij

więcej

Położenie na mapie

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.