Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu

Muzyka klasyczna

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Wydaje Ci się, że muzyka klasyczna nie jest dla Ciebie? Nic bardziej mylnego! Poznaj orkiestrę prowadzoną przez lewitującego dyrygenta i pełnego charyzmy pianistę. Wypełniony masą pozytywnej energii koncert zachwyca oszałamiającą muzyką i zaskakuje rozbrajającymi żartami "tu i teraz", które składają się na kilkadziesiąt wybornych skeczy muzycznych. Dojrzalsze i mistrzowsko dopracowane show obfituje w nowe patenty artystyczne na opowiadanie klasyki, Polski i świata znanymi melodiami. Wykonawcy gwarantują, że będzie jeszcze gęściej muzycznie, ostrzej politycznie i odważniej obyczajowo. Jednak przy zdecydowanie szybszym tempie narracji i mnóstwie oczyszczającego śmiechu znajdzie się też chwila na refleksję i odrobinę łez wzruszenia.
 
Zabierzcie swoje drugie połówki i wspólnie przeżyjcie spotkanie z najbardziej temperamentnym widowiskiem muzycznym w Polsce. Zobaczcie na żywo, jak błyskotliwy wirtuoz i showman Waldemar Malicki wraz z wybitnymi instrumentalistami i solistami zawadiacko wywracają klasykę do góry nogami. Podczas niezapomnianego koncertu największe hity muzyki poważnej pod batutą Bernarda Chmielarza i w nowoczesnej aranżacji zostaną pozbawione klasycznej patyny i zaskoczą swoim brzmieniem niczym przeboje napisane współcześnie. To muzyczna kreacja, w której orkiestra symfoniczna i eteryczne skrzypaczki w kilka minut potrafią się zmienić w energetyczny big band i pełne ekspresji tancerki.
 
Scenariusz i reżyseria - Jacek Kęcik
Występują:
Fortepian - Waldemar Malicki 
Dyrygent - Bernard Chmielarz
Sopran - Anita Rywalska 
Tenor - Marcin Pomykała
oraz muzycy i Andrzej Piątek (aktor)

udostępnij

więcej

  • 90zł/100zł/160zł/180zł
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.