Screen & Sound Festival 2018 - Gala

Festiwale i przeglądy filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 13 października 2018, 19:30

Najważniejszą częścią Screen & Sound Fest - Let's see the music jest konkurs na stworzenie wizualizacji do zaproponowanych i udostępnionych przez Fundację Bielecki Art utworów muzyki symfonicznej polskich kompozytorów. Konkurs to niezwykła możliwość przedstawienia za pomocą obrazów własnej wizji do muzyki symfonicznej.

Organizatorzy zapraszają do udziału osoby związane ze sztuką na co dzień, zajmujące się wizualizacją ale również tych, którzy po prostu czują muzykę i chcą innym przekazać swój sposób odbierania dźwięków. Prace można zgłaszać w dowolnej technice: animacja, wizualizacja, film. Uczestnicy konkursu mogą zgłosić dowolną ilość prac, wykorzystując zaproponowane utwory – do pobrania na stronie organizatora. 

Zwieńczeniem konkursu będzie VI Gala Screen & Sound Fest - Let's see the music 2018. W programie: najlepsze wizualizacje utworów muzycznych nagrodzone przez Jury. Tym razem muzyczną inspiracją są Cztery Pory Roku Antonio Vivaldiego.

Na zakończenie gali The violin show w wykonaniu Bogdana Kierejszy – wirtuoza skrzypiec, multiinstrumentalisty, kompozytora – wraz z zespołem.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.