Rodzinny Bulwar[t] 2018

Akcje czytelnicze

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Bulwar[t] Sztuki to miejsce otwarte na różne formy aktywności oraz na wszystkich ludzi żądnych dobrej zabawy i artystycznego rozwoju.

Kto nie zna Muminków? Włóczykija, Migotki, Małej Mi, Ryjka czy Paszczaka? Kto nie drży na myśl o Buce? Niezależnie od tego, czy pytamy starszych czy młodszych, dzieci czy młodzież – wszyscy znamy postaci wymyślone przez Tove Jansson. Albo tak nam się wydaje. Sprawdzimy to podczas niedzielnych spotkań Lato w Dolinie Muminków i z detektywistyczną uważnością zbadamy i poznamy tajemnice Doliny Muminków.

Zapraszamy dzieci (małe i duże!) oraz opiekunów (którzy będą mieć równie wielką frajdę) do udziału w tej przygodzie. Historie Muminków staną się punktem wyjścia do wspólnego działania i eksperymentowania. Przed nami czytanie fragmentów książek Tove Jansson przez aktorów, inspirujące spotkania, twórcze warsztaty, niespodzianki dla dzieci i mnóstwo dobrej zabawy.

PROGRAM:

Lato w Dolinie Muminków
NIEDZIELE 12:00 / 1.07, 8.07, 15.07, 22.07, 29.07, 5.08, 12.08, 19.08, 26.08, 2.09

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.